UVC sterilizačná lampa 38W na ničenie baktérií

69,60 €
Kód tovaru: RVI ML01-01
Ultrafialová sterilizačná lampa určená na čistenie a dezinfekciu miestností. Ďiaľkový ovládač v cene.
 Späť do kategórie

NIKDY NEZAPÍNAJTE LAMPU AK: sú prítomní ľudia alebo zvieratá.


UVC lampa odstraňuje baktérie a defizinfikuje povrchy pôsobením ultrafialového svetla.

Ako používať lampu?
- zapojte lampu do zásuvky, stlačte hlavný vypínač na diaľkovom ovládaní, potom čo kontrolka bliká, musia všetci ľudia a zvieratá do 15 až 20 sekúnd odísť. Po 15 minútach je sterilizačný proces ukončený. Ak sa v priebehu 15 minút akýkoľvek pohybujúci sa objekt priblíži k lampe, sterilizácia je neúčinná. Ak chcete proces znova začať, musíte znova stlačiť tlačidlo Zapnúť.dávajte pozor, aby ste nechali priestor bez pohybu alebo vstupu, kde prebieha sterilizácia najmenej 40 až 60 minút, a ďalej vetrajte miestnosť ďalších 30 až 40 minút, aby ste zabránili tvorbe formaldehydu a ozónovej vône, a aby bola ozónová vôňa správne rozmiestnená.
Lampa sa odporúča používať ideálne 1 až 2 krát týždenne
Životnosť lampy je 8000 hodín.

 

Toto nie je žiarovka klasická lampa – svietidlo ale lampa určená na ničenie baktérií!!!

 

* Počas sterilizácie nezostávajte v miestnosti. Vystavenie UVC (ultrafialovému) žiareniu môže mať za následok vážne poškodenie, vrátane podráždenia očí a pokožky.

 

LAMPMED vám umožní dezinfikovať a sterilizovať váš priestor len za 15 minút! Pomocou UVC svetla lampa eliminuje vírusy, baktérie a iné škodlivé mikroorganizmy.

 

Vedeli ste, že dezinfikované prostredie môžete mať už za 15 minút? LAMPMED zabíja vírusy a baktérie UVC svetlom z vášho prostredia. LAMPMED, ktorý sa ľahko používa s kompaktným dizajnom, vám poskytuje maximálnu bezpečnosť a hygienu.

 

* Počas sterilizácie nezostávajte v miestnosti. Ľudia a zvieratá musia byť mimo dosahu zariadenia. Uistite sa, že počas pôsobenia neprídu deti, ľudia ani zvieratá do kontaktu s lampou.

Najefektívnejšia vzdialenosť pre dezinfekciu a sterilizáciu je do 1 metra. Čím bližšie je povrch k lampe, tým lepšie sa sterilizuje.

Pred použitím lampy odstráňte všetky olejové, mokré, alebo prachové stopy z povrchu lampy. Ak pred použitím lampu neočistíte, jej účinok bude nižší. Pred použitím lampy odstráňte umelecké diela – maľby, výtlačky, kaligrafiu; alebo ich zakryte. Ak je teplota v miestnosti nižšia ako 20°alebo vyššia ako 40°C, doba sterilizácie by mala byť dlhšia ako 15 minút. (Vyžaduje si to opätovné zapnutie lampy.)

 

Vytvorte bezpečné prostredie pre svojich zákazníkov! Uvoľnite LAMPMED iba dvakrát týždenne po dobu 15 minút a dezinfikujte svoje priestory pred škodlivými baktériami a vírusmi.

 

Termoplastické telo, kremenné sklo

Infračervená detekcia prítomnosti až do 12 metrov pri 360 °.

Rozmery:

Šírka: 19 cm, výška: 41 cm