LED kruhové svietidlo stmievateľné IP44 zápustné 10W - WiFi - biele

29,00 €
Kód tovaru: RNED LDL164W
Okrúhle zapustené tenké (slim) SMD LED svietidlo do podhľadu, mliečne sklo. Výkon svietidla 10W /nahrádza 70W žiarovku. Svietidlo je možné ovládať cez aplikáciu vo Vašom mobilnom telefóne. Môžete si vybrať farbu svetla: teplú bielu, dennú alebo studenú bielu. Alebo možete na svietidlo zvýšiť, znížiť intenzitu svietenia.
 Späť do kategórie
 Svietidlo je možné ovládať cez aplikáciu vo Vašom mobilnom telefóne. Môžete si vybrať farbu svetla: teplú bielu, dennú alebo studenú bielu. Alebo možete na svietidlo zvýšiť, znížiť intenzitu svietenia. 
Funkcie svietidla:
SMART LED-Wifi 2,4GHz ( TUYA/SmartLife App - AMAZON ALEXA / GOOGLE HOME ) + BT ( BLE )
-stmievanie
-nočný režim
-zmena farby svetla ( 3000K – 6500K )
-pamäť posledného nastavenia po vypnutí vypínačom ( za podmienky, že svietidlo po poslednom nastavení min.10sec svieti a následne je min. 10sec vo vypnutom stave )
-pamäť posledného nastavenia po vypnutí v APP
-jednoduchá  montáž
-LED sú nevymeniteľné
 
Vstavané LED bodové svietidlo je pripravené hlavne na uchytenie do sadrokartónu, ale je možné ho montovať aj na OSB dosky, kazetové stropnice a podobne.
Interiérové svietidlo ideálne do obývačky, kuchyne, ale taktiež do kancelárií, hotelov.  Poskytuje dostatok výkonu a svetla, je možné ho využívať ako hlavné osvetlenie miestnosti, alebo len ako dizajnové osvetlenie.. Jednoduchá montáž. Trafo /Transformátor napätia/ je súčasťou balenia, zdroj svetla je tiež súčasťou svietidla - svietidlo sa zapája priamo do 220V.
Svietidlo s dlhou životnosťou a veľmi nízkou spotrebou energie, výhodou je, že už nie je potreba kupovať žiadne žiarovky po celú dobu životnosti svietidla. Začnite šetriť okamžite.
Výhodou oproti klasickým žiarivkovým svietidlám je okamžitý nábeh plného výkonu, nízka spotreba, dlhá životnosť, a krajší dizajn.
 

TECHNICKÉ PARAMETRE

 
spotreba 10W
svetelný tok Φuse 730Lm (120°) total  - 870Lm
rozmer (mm) Ø115 x 60
montážny otvor (mm) Ø90
chromatičnosť (farba svetla) 3000K - 6500K
nočný režim áno
smart Wifi 2,4GHz ( TUYA/SmartLife - AMAZON ALEXA / GOOGLE HOME ) + BT(BLE)
uhol svetla 120°
napätie AC220 - 240V
životnosť 30 000h
spínací cyklus 20 000 x
hmotnosť netto (g) 144
krytie IP44
materiál thermal PC/AL - biela
typ difúzora opal
možnosť stmievania áno (APP)
Záručná doba                      36 mesiacov