LED ultra tenké svietidlo zápustné 9W - biely kruh

6,80 €
Kód tovaru: V976L
Okrúhle zapustené veľmi tenké (slim) SMD LED svietidlo do podhľadu, biely rám, ploché mliečne sklo. Výkon svietidla 9W /nahrádza 50W žiarovku. Môžete si vybrať z dvoch druhov farby svetla: teplú bielu alebo studenú bielu.
Farba svetla
 Späť do kategórie
Vstavané LED bodové svietidlo je pripravené hlavne na uchytenie do sadrokartónu, ale je možné ho montovať aj na OSB dosky, kazetové stropnice a podobne.
Interiérové svietidlo ideálne do obývačky, kuchyne, ale taktiež do kancelárií, hotelov.  Poskytuje dostatok výkonu a svetla, je možné ho využívať ako hlavné osvetlenie miestnosti, alebo len ako dizajnové osvetlenie.. Jednoduchá montáž. Trafo /Transformátor napätia/ je súčasťou balenia, zdroj svetla je tiež súčasťou svietidla - svietidlo sa zapája priamo do 220V.
Svietidlo s dlhou životnosťou a veľmi nízkou spotrebou energie, výhodou je, že už nie je potreba kupovať žiadne žiarovky po celú dobu životnosti svietidla. Začnite šetriť okamžite.
Výhodou oproti klasickým žiarivkovým svietidlám je okamžitý nábeh plného výkonu, nízka spotreba, dlhá životnosť, a krajší dizajn.

Celkový výkon: 9W (SMD EPISTAR) 
Svietivosť: 550Lm
Materiál: hliník, akryl
Farba: biela
Index Ra /CRI/: > 80
Napätie: AC: 220-240V / 50-60Hz
Trieda krytia: IP 20
Životnosť: 40 000 hodín
 
Rozmer
Priemer:            147mm
Montáža výška:  13mm
montážny otvor: 127mm
 
Varianty:
Teplá biela 3000K-WW
Studená biela 6000K-CW